فروشگاه حاجی ارزونی - کانال تلگرام ( بزرگترین فروشگاه آنلاین ✳️ ارسال به تمام نقاط کشور ... و اینترنتی تمامی محصولات و خرید آنلاین)
حراج!
کاتر باریک فلزی زرد واشین whashin Cutter

کاتر باریک فلزی واشین کره whashin Cutter

محصول جدید

2 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

12,750 تومان

-15%

15,000 تومان

12,750 تومان به ازای عدد

اطلاعات بیشتر

کاتر Whashin مدل کوچک کد W-201

Whashin Large Cutter Code W-201

  • یک کاتر سایز کوچک ، خوب و خوش دست با بدنه فلزی ، مناسب برای استفاده در اداره وwhashin منزل

معرفی اجمالی 

کاتر Whashin مدل کوچک کد W-201

شرکت واشین (Whashin) یک شرکت کره ای می باشد که در سال 1962 تأسیس شد. این شرکت با استفاده از نوآوری و خلاقیت به سرعت در حال پیشرفت می باشد. شرکت واشین تولید کننده لوازم اداری مانند پانچ ، منگنه، پونز و ... می باشد . این شرکت در عرصه با تولید محصولات با کیفیت در حال افزایش رقابت در عرصه جهانی می باشد. هدف این شرکت ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود می باشد. 

کاتر وسیله ای است که با استفاده از آن می توانید به راحتی سطوح کاغذی ، پلاستیکی ، موکت را برش دهید. تفاوت کاتر با قیچی در این است که با استفاده از کاتر می توانید سطوح صاف را راحت برش بزند. این محصول از یک تغیه باریک و تیز تهیه شده است ، این تغیه های امکان آسیب دیدن به کودکان را فراهم می نماید.

کاتر Whashin مدل کوچک کد W-201  ، در 2 رنگ آبی , زرد  موجود است. جنس بدنه این کاتر پلاستیکی است . بدنه این محصول به صورت ارگونومیک طراحی شده که به راحتی در دست قرار می گیرد . همچنین این کاتر دارای قفل خودکار ثابت کننده می باشد تا هنگام استفاده از آن تیغه آن جابه جا نشود. 

طراح شده توسط Ahoorae.com