فروشگاه حاجی ارزونی - کانال تلگرام ( بزرگترین فروشگاه آنلاین ✳️ ارسال به تمام نقاط کشور ... و اینترنتی تمامی محصولات و خرید آنلاین)
حراج!
پوشک سایز 5 مای بی بی30 عددی

پوشک مای بیبی سایز 5 - 30 عددی

محصول جدید

- تعداد: 30 عدد - مناسب براي وزن: 12 تا 20 کيلوگرم - نحوه بسته شدن: چسبي - صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو - ساير توضيحات: - ظریف و نازک با قدرت جذب بالا - پوشش نرم لایه‌ی محافظ تحتانی - دارای گوشواره‌های قابل انعطاف و چسب بغل محکم پوشک - بدون نشت رطوبت توسط کش‌های کناری و لایه‌ی محافظ عمودی - راحتی بیشتر در راه رفتن کودک با کم شدن فاصله‌ی بین پاها در پوشک

جزییات بیشتر

20 قلم

49,500 تومان

49,500 تومان به ازای عدد

اطلاعات بیشتر

انتخاب پوشک استاندارد از بسیاری عوارض مانند انحراف پاهای نوزاد و حساسیت جلوگیری می‌کند. محصولی که می‌بینیم مدل جدید از پوشک برند نام‌آشنای «مای‌بیبی» است. این مدل پوشک با سایز 5 برای وزن 12 تا 20 کیلوگرم مناسب است. وجود پوشش نرم کتانی در لایه محافظ تحتانی، قدرت جذب بالا، انعطاف‌پذیری و وجود لایه‌های محافظ عمودی همه و همه از ویژگی‌های این محصول هستند.

برند «مای‌بیبی» این پوشک با بست چسبی را از فویل کتانی، کاغذ تیشو، خمیر کاغذ و پودر جاذب ساخته و در نهایت یک محصول ظریف و نازک با قدرت جذب بالا را ارائه داده است. پودر جاذب به‌کار رفته در این پوشک، باعث سبک‌شدن و حداکثر جذب رطوبت می‌شود. کش‌های کناری و لایه محافظ عمودی، انعطاف‌پذیری خوبی داشته و چسب‌های تعبیه شده در قسمت‌های کناری، مانع از نشت رطوبت می‌شوند. همچنین طراحی ظریف این پوشک، باعث کم شدن فاصله بین پاها و راه رفتن راحت‌تر کودک می‌شود.

هر بسته از این مدل برند معروف «مای‌بیبی» شامل 30 عدد پوشک با سایز خیلی بزرگ است.

طراح شده توسط Ahoorae.com